Maaşımda Haciz Var Nasıl Kredi Çekebilirim?

0
8
okunma

Birçok T.C vatandaşı, çektiği krediyi ödeyemeyip, Vakıf Bank, Halk Bankası, Ziraat Bankası,Yapı Kredi, Finans Bank, Şekerbank, Garanti Bankası, İş Bankası, Denizbank, HSBC, ING Bank, Odeabank, Akbank ve benzeri bankalar tarafından, maaşına haciz koydurtuyor. Bankalar tarafından ya da; başka yollarla maaşına haciz koyulan tüketiciler, maaşımda haciz var nasıl kredi çekebilirim diye merak ediyor. Maaşında haciz olan bu insanlar, genellikle, ihtiyaç kredisi, konut kredisi ya da taşıt kredisi çekmek istiyor.

Bizler de; bu yazımızda sizlere, maaşımda haciz var nasıl kredi çekebilirim sorusunu cevaplayarak, merakınızı gidermek istedik. Maaşta haciz olması durumunda Vakıf Bank, Halk Bankası, Ziraat Bankası,Yapı Kredi, Finans Bank, Şekerbank, Garanti Bankası, İş Bankası, Denizbank, HSBC, ING Bank, Odeabank, Akbank gibi bankalardan kredi çekmek isteyenler, hemen alttaki başlığı okuyarak, merakını giderebilir.

Maaşımda Haciz Var Nasıl Kredi Çekebilirim?

Eğer maaşınıza gelen haciz, bankalar tarafından gelmemişse, bu bir sorun teşkil etmeyecektir. Bu durumda kredi alma şansınız bulunmaktadır. Bunun dışında, eğer bir banka tarafından haciz işlemi uygulanmışsa, bu kara listeye girdiğiniz anlamına gelir. Bankalar, kara listeye giren tüketicilere ihtiyaç, konut ya da taşıt kredisi çıkartmamaktadır. Fakat; üzerinizde bulunan bir mal varlığını, taşınmazı bankaya göstererek kredi çekme durumunuz bulunabilmektedir.

Bir de; üzerinizde bulunan gayrimenkul gelirlerini de; bankaya göstererek işinizi kolaylaştırabilir, bu şekilde de kredi çekebilirsiniz. Bir diğer ihtimal de; bankanızın size borç ödeme kredisi çıkartma durumudur. Bankalar, bazı durumlarda, vatandaşlara borç ödeme kredisi verebilmektedir. Bunu da sitemizde araştırarak öğrenebilirsiniz. Ziraat Bankası, İş Bankası, Garanti Bankası, Halk Bankası, Kuveyt Türk, Finansbank, DenizBank ve HSBS bankaları üzerinden konu hakkında net bilgiler alarak haciz durumunuz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here