İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2017-2018

0
60
okunma

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından açıklanan ilanda 2017 yılında bir çok pozisyonda bir çok personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirileceği açıklandı. Başvuru şartları, başvuru formu ve tarihlerini haberimizin devamında öğrenebilirsiniz.

İstanbul, ülkemizin en kalabalık ve sosyo-kültürel anlamda en önemli şehridir. Toplamda 39 ilçesi bulunan İstanbul’un 2017 verileri ile güncel nüfusu 15 milyonu bulmuştur.  Böylesine devasa bir mega kenti yönetmek kuşkusuz oldukça zor ve meşakkatli bir iştir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ihtiyaç duyduğu kadrolar için her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı gerçekleştiriyor. Farklı pozisyonlarda binlerce işçi alımı için başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2017

Belediyeler yapmış oldukları personel alımı giderlerini kendi bütçelerinden karşılamaktadırlar. Bu sebepten dolayı personel alımı esnasında herhangi bir yazılı sınava gerek duyulmaz. Ancak çoğu zaman sözlü sınav yapılmaktadır. Neredeyse bir çok departmana ve pozisyona ciddi rakamlarda eleman alımı gerçekleştirilecek. Temizlik işçisinden, zabıtasına, elektrikçisinden, ustasına kadar binlerce personel alımı yapılacak. 2017 yılında yapılacak olan bu işçi alımlarını anlık olarak perlcal.com adresinde bulabileceksiniz. Aynı zamanda İstanbul’da yer alan diğer büyük şirketlerin, kurum ve kuruluşların da iş ilanlarını bu sayfa altında görebileceksiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı 2017

İstanbul ülkemizin en kalabalık kenti olduğundan dolayı haliyle maddi olarak en çok yatırım alan kentlerin de başında geliyor. Gerek Kadir Topbaş tarafından direk belediyeye, gerekse gelir getirmesi amacıyla kurulmuş yan şirketlere her sene on binlerce alım yapılıyor.  Aşağıda bulunan ilçeler için sürekli olarak iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. İş Başvuru formuna nasıl ulaşacağınızı yine haberimizin devamında anlattık.

 1. Adalar
 2. Arnavutköy
 3. Ataşehir
 4. Avcılar
 5. Bağcılar Belediyesi
 6. Bahçelievler
 7. Bakırköy
 8. Başakşehir
 9. Bayrampaşa
 10. Beşiktaş Belediyesi
 11. Beykoz
 12. Beylikdüzü Belediyesi
 13. Beyoğlu
 14. Büyükçekmece
 15. Çatalca
 16. Çekmeköy
 17. Esenler Belediyesi
 18. Esenyurt Belediyesi
 19. Eyüp
 20. Fatih
 21. Gaziosmanpaşa
 22. Güngören
 23. Kadıköy Belediyesi
 24. Kağıthane
 25. Kartal
 26. Küçükçekmece
 27. Maltepe
 28. Pendik Belediyesi
 29. Sancaktepe
 30. Sarıyer Belediyesi
 31. Silivri
 32. Sultanbeyli
 33. Sultangazi
 34. Şile
 35. Şişli
 36. Tuzla
 37. Ümraniye
 38. Üsküdar
 39. Zeytinburnu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı 2017

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iş başvuru şartları, başvuru yapılan pozisyona göre değişim göstermektedir. Genellikle son zamanlarda en çok alımı yapılan meslekler ; avukat,mimar, mühendis,şehir ve bölge plancısı, özümleyici ve programcı, tabip, uzman tabip, ebe, hemşire, veteriner, kimyager, teknisyen, tekniker, fizikçi, jeolog, teknik ressam, pilot, ölçü ayar memuru, çocuk eğiticisi, sosyolog, sağlık memuru, eczacı, kütüphaneci, ekonomist, temizlikçi ve güvenlik görevlisidir. Sizlere aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı sayesine İstanbul Belediyesine anında iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Öncelikle sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız gerekmektedir. Bir kaç basamak sonunda iş başvuru talebiniz sisteme kayıt edilir.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İş Başvuru Formu İçin tıklayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here