Hangi Bankalar Çiftçi Kredisi Veriyor 2017

0
9
okunma

Ülkemizde geçimini çiftçilik yaparak sağlayan birçok çiftçi, çiftçilik faaliyetlerini sürekli hale getirmek,  mevcut imkânlarını geliştirmek ve nakit ihtiyaçlarını karşılamak maksadıyla bankaların kredi hizmetlerinden faydalanma yolunu tercih etmektedir. Çiftçi kredisi hizmeti veren bankalar destek almak isteyen çiftçilere çeşitli olanaklar sunmaktadır.

Hangi Bankalar Çiftçi Kredisi Veriyor 2017

Çiftçilerimize kredi sağlayan bankaların en başında Ziraat Bankası gelmektedir. Ziraat Bankası neredeyse kurulduğu yıldan bu yana çiftçilere çeşitli kredi hizmetleri sunarak çiftçilerimize ihtiyacı olan desteği vermektedir. Bu kredi hizmetlerinden çiftçiler nakit ihtiyaçlarını giderirken aynı zamanda alet, edevat ve ihtiyaç duydukları donanımlarını geliştirmek ya da yenilemek fırsatını bulurlar. Anlaşılacağı üzere çiftçilerimizin ihtiyacı duyabileceği birçok hususta Ziraat Bankası kredi desteği sunmaktadır.

Çiftçi kredisinin en önemli özelliklerden biri de geri ödeme dönemleridir. Hemen her çiftçi hasat zamanı gelirlerini kazandıkları için bankalar da bu durumu göz önünde bulundurarak çiftçilere ayda bir ödeme ya da hasat zamanı ödeme avantajı sunmaktadır.

Ziraat Bankası dışında ülkemizde bulunan bankaların birçoğu çiftçilerimize bu hizmeti vermektedir. Garanti Bankası, Denizbank, TEB, Finansbank gibi bankalardan çiftçilerimiz istedikleri kredi ürünlerini talep edebilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here