GÜSİAD 2017 Burs Başvuru Sonuçları

14
32
okunma

Gümüşhane Sanayici ve İşadamları Derneği (GÜSİAD) tarafından sağlanan 2017 burs sonuçları açıklandı. GÜSİAD Genel Başkanı Prof. Dr. Kenan Aydın, Muammer Beyaz, Yüksel Yalçın, Yaşar Topçuoğlu, Süleyman Aydın ve Tahsin Söğüt’den oluşan GÜSİAD Burs Komisyonu 29 Aralık 2016 tarihinde burs başvurularını değerlendirdi. Değerlendirme sonucunda daha önce de açıklandığı üzere öncelikle öğrencilerin başarı durumları esas alındı.

Yapılan değerlendirme sonucunda başvuruda bulunan öğrencilerden istenilen başarıyı (3.00-4.00) sağlayanlardan 148 öğrenciye burs verilmesine, babası vefat etmiş olan 92 öğrenciye başarı durumlarına bakılmaksızın burs verilmesine, Tıp Fakültelerinde okuyan öğrencilerin gerek değerlendirme sistemleri gerekse de öğrenim maliyetlerinin daha yüksek olacakları hususu dikkate alınarak yukarıda belirtilen performans dikkate alınmaksızın 25 öğrenciye de ayrıca burs verilmesine, böylece toplamda 265 öğrenciye burs sağlanmasına karar verildi.

GÜSİAD Bursu Almaya Hak Kazanan Öğrenciler

S .NO                  ADI SOYADI           ÜNİVERSİTE                   BÖLÜM
1 ÇAĞLA AYDIN BÜLENT ECEVİT ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
2 BAHADIR KARAKOÇ ISTANBUL ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
3 MUHAMMET SEYİD MACİT YILDIRIM BEYAZIT ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
4 YAVUZ SELİM SEBİK EGE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
5 ÖZÜM YÜCEL İSTANBUL ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
6 EBRU BAYRAM CUMHURİYET UNİ TIP FAKÜLTESİ
7 SİBEL BAYAN 19 MAYIS ÜNİ. KİMYA MÜH.
8 MERVE YAZICI CUMHURİYET UNİ KİMYA MÜH.
9 BEYTULLAH GÜVENDİ BÜLENT ECEVİT ÜNİV. MADEN MÜH.
10 MEHMET ANIL ÇEPE KTÜ MADEN MÜH.
11 AHMET ÇAKIR ULUDAĞ UNİ. MAKİNA MÜH
12 İBRAHİM YAZICI SÜLEYMAN DEMİREL UNI. İNŞAAT MÜH.
13 SÜLEYMAN YILDIRIM KTÜ İNŞAAT MÜH.
14 OĞUZHAN TURHAN KOCAELİ ÜNİV. İNŞAAT MÜH.
15 SUAT COŞKUN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
16 İSMAİL MALLI GAZİ ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
17 MEHMET TOSUN SAKARYA ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
18 OĞUZ KAAN CELİK KARABÜK ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
19 EMRE TUNÇ SAKARYA ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
20 FARUK AYDIN ON DOKUZ MAYIS ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜH.
21 MERVE ÖZDEMİR İSTANBUL TEKNİK ÜNİV. ÇEVRE MÜH.
22 ÖMER BİLGİN ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. DİŞ HEKİMİĞİ
23 MERVE ERMİŞ İSTANBUL YENİ YÜZYIL ÜNİ DİŞ HEKİMİĞİ
24 RUMEYSA MACİT ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
25 HAZAR TANIŞ ATATÜRK ÜNİV. HUKUK
26 GÖZDENUR AYDIN 19 MAYIS ÜNİ. İŞİTME ENGELLİLER ÖĞR.
27 FATMA KÜÇÜK ATATÜRK ÜNİ. MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
28 ABDULLAH CANGUL MARMARA ÜNİV. MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
29 EDANUR DOGAN ATATÜRK ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
30 MUZAFFER CAN GAZİOĞLU ATATÜRK ÜNİ. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK D.
31 EZGİ KUKU GİRESUN ÜNİ. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK D.
32 BEKİR ÇAKIR ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİV. TÜRK DİLİ EDEBİYATI
33 SERAP YAĞIZ ATATÜRK ÜNİ. TÜRK DİLİ EDEBİYATI
34 ZEYNEP BAYRAM YILDIRIM BEYAZIT ÜNİV. TÜRK DİLİ EDEBİYATI
35 MERVE KORMAZ ERZİNCAN ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
36 NİHAL ÜÇEL KASTAMONU ÜNİ. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
37 ALEYNA KÖKMEN ÇANAKKALE ÜNİV TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
38 ESMA TOZLU GAZİ ÜNİV. İKTİSAT
39 BURAK ÇAKIR GÜMÜŞHANE ÜNİV. İKTİSAT
40 SAMET GİRİFTİN GİRESUN ÜNİN. İKTİSAT
41 MERVE ÖZEL ORHANGAZİ ÜNİ. MALİYE
42 ESMA TUNÇ ÇANAKKALE ÜNİV KAMU YÖNETİMİ
43 DİLARA GİZEM KÖMÜRCÜOGLU AVRASYA ÜNİ. KAMU YÖNETİMİ
44 BARIŞ ÖZET YILDIRIM BEYAZIT ÜNİV. İŞLETME
45 HAYRICAN DERMİR ESENYURT ÜNİV. İŞLETME
46 GÜLAYŞE GÜRBÜZ ERZİNCAN ÜNİV. İŞLETME
47 OGUZHAN ÇALIK ABANT İZZET BAYSAL ÜNİV. İŞLETME
48 EMRE KÖSE PAMUKKALE ÜNİV. İŞLETME
49 ELİFNUR YEGİN KARABÜK ÜNİ. İŞLETME
50 YAŞAR ATEŞ ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİV. SOSYOLOJİ
51 SERHAR BAYRAM GÜMÜŞHANE ÜNİV. BEDEN EGİTİMİ
52 ELİF DORUK İST MEDİPOL ÜNİ BESLENME DİYETETİK
53 OGUZ ANIL GÜNAL BALIKESİR ÜNİ. ÇEVRE MÜH.
54 EMİNE UTKU ATATÜRK ÜNİV. DİN KÜL.VE AHLAK
55 YAVUZ MERAL BÜLENT ECEVİT ÜNİV. DİN KÜLTÜRÜ VEAHLAK BİL.
56 HAFİZE YİĞİT MARMARA ÜNİV. BESLENME VE DİYETİSYENLİK
57 SULTAN ZENGİN AMASYA ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK D.
58 AHMET ÜÇÜNCÜ AMASYA ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
59 FEYZULLAH ÇAKIR ERZİNCAN ÜNİV. FEN BİLGİSİ ÖĞR.
60 AZİZ ÇETİN GAZİOSMANPAŞA ÜNİV FEN EDEBİYAT
61 ZEYNEP CANGÜL MARMARA ÜNİV. FEN EDEBİYAT
62 NİHAL DORUK İST MEDİPOL ÜNİ FİZYOTERAPİ
63 ESMA SARI MERSİN ÜNİ. GÜZEL SANATLAR
64 HAMZA KALKAN FIRAT ÜNİNERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER
65 SEMA ASLAN KARADENİZ TEKNİK ÜNİ. HUKUK
66 KUDRET KURNAZ BİNGÖL ÜNİV. İLAHİYAT
67 EBRU TAŞKIN GÜMÜŞHANE ÜNİV. İLAHİYAT
68 PINAR DORUK GÜMÜŞHANE ÜNİV. İLAHİYAT
69 SOLMAZ KÜÇÜK ATATÜRK ÜNİ. İLAHİYAT
70 DUYGU BAŞ GAZİ ÜNİV. KİMYA
71 İBRAHİM MALLI EGE ÜNİV. MAKİNA MÜH
72 GAMZE GÜR HACETTEPE ODYOLOJİ
73 KÜBRA CAN GİRESUN ÜNİN. SAĞLIK
74 İSMAİL GÜL GÜMÜŞ. HANE ÜNİV. SAĞLIK
75 ZAHİDE AYDIN ORDU UNİ SAĞLIK
76 YUSUF DEMİR ERZİNCAN ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
77 EDANUR KÖSE KOCAELİ ÜNİV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖN.
78 MERVE DEMİRCİ SÜLEYMAN DEM. ÜNİ. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖN.
79 ÖMER TANIŞ ON DOKUZ MAYIS ÜNİV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖN.
80 NECİP FAZIL ARAS BEYKENT ÜNİV. SOSYOLOJİ
81 TEMEL KUKU ARTVİN ÇORUH ÜNİV. SPOR YÖN.
82 ŞEYDA CEYLAN GÜMÜŞHANE ÜNİV. TARİH
83 YUNUS EMRE ŞEKER ANKARA UNİ. TIP FAKÜLTESİ
84 BARIŞ HACINEBİOĞLU GAZİ ÜNİV. TURİZM
85 DOĞAN BOŞNAK BALIKESİR ÜNİ. TURİZM
86 YASEMİN TURAN KTÜ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
87 SELMA KÜÇÜK BAYBÜRT ÜNİ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
88 MELİKE SAĞIR ERZİNCAN ÜNİV. ULAŞTIRMA
89 ÜMRAN BAŞ ÇANAKKALE ÜNİV YÖNTİM VE ORGANİZASYON
90 EMRAH İLHAN ERZİNCAN ÜNİV. KAMU YÖNETİMİ
91 SÜMEYYE İLHAN ÇANAKKALE ÜNİV SİYASET BİLİMİ
92 MERVE EZGİ PALA DUMLUPINAR ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH
93 HASAN MERAL 19 MAYIS ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
94 HALİL İBRAHİM ATEŞ DÜZCE ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
95 FAZİLET KÖKSAL ORHANGAZİ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
96 MUSTAFA EKİZ NECMETTİN ERBAKAN ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
97 ŞULE DORUK ATATÜRK ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ
98 ENES EZBER DÜZCE ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
99 TEMEL USLU DÜZCE ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
100 EREN BAŞ ONDOKUZ MAYIS TIP FAKÜLTESİ
101 GÜLŞAH KARACAN CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
102 OKAN ÇAKIR HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ
103 HAFSA ASLAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN TIP FAKÜLTESİ
104 SEVDANUR IŞIK ULUDAĞ ÜNİ TIP FAKÜLTESİ
105 ÜMİT YAVUZ KELEŞ SAĞLIK BİLİMLER ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
106 SAMET ÖZTÜRK CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
107 ABDULBAKİ KALKAN ANKARA ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
108 AYŞE SENA ŞİŞMAN ULUDAĞ ÜNİ TIP FAKÜLTESİ
109 HAFİZ SEZGİN SITKI KOCAMAN ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
110 EBRU DEMİR KOCAELİ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
111 ELİF BALKİ ULUDAĞ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
112 BÜŞRA ÇAKIR KTÜ TIP FAKÜLTESİ
113 OGUZHAN KARAKOÇ CUMHURİYET UNİ TIP FAKÜLTESİ
114 ESMANUR DEMİR KTÜ TIP FAKÜLTESİ
115 BEYTULLAH ŞAHİN ANKARA UNİ. TIP FAKÜLTESİ
116 TUĞÇE ÜÇEL KTÜ TIP FAKÜLTESİ
117 NUR NAZİRE YÜCEAL ATATÜRK ÜNİ TIP FAKÜLTESİ
118 HANSA TOZLU İSTANBUL ÜNİV. MİMARLIK
119 VOLKAN DEMİR BALIKESİR ÜNİ. INSAAT MUH.
120 HANDE BETÜL UÇAN KARADENİZ TEKNİK ÜNİ. SOSYOLOJİ
121 HAMİT SARI İSTANBUL UNI. TARİH
122 NURBANU ÖZDAMAR GÜMÜŞHANE ÜNİV. DİN KÜL.VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
123 ESRA KESLER ERZİNCAN UNI. ECZACILIK
124 HİLAL BAŞAKKAYA ULUDAĞ ÜNİ. SOSYOILOJİ
125 YAZGÜNÜ REYHANE ŞENEL İSTANBUL ÜNİV. İKTİSAT
126 GAMZE ŞENEL KIRKKALE ÜNİ. TÜRK DİLİ EDEBİYATI
127 KÜBRA OZAN ATATÜRK ÜNİV. HEMŞİRELİK
128 SILA ÖZTÜRK MARMARA ÜNİV. HUKUK
129 GÖKHAN HANCI KAFKAS UNI. İLAHİYAT
130 ABDULLAH TOYGUN KOÇ UNI. ENDÜSTRİ MÜH
131 ŞEYMA DOGAN BÜLENT ECEVİT ÜNİV. İLAHİYAT
132 KASIM KALKAN ULUSLARARASI KIBRIS UNI. ZİHİNSEL ENGELLİLER ÖĞRETMENLİĞİ
133 RÜMEYSA ON DOKUZ MAYIS UNİ. DİN KÜL.VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
134 DERYA GÜZEL 19 MAYIS ÜNİ. BESLENME DİYABETİK
135 HÜMEYRA CEYLAN ERZİNCAN UNI. İLAHİYAT
136 AYNUR KAR SELÇUK ÜNİ HEMŞİRELİK
137 RAHİME PALA ULUDAĞ ÜNİ. İLAHİYAT
138 SÜMEYRA YILDIRIM 19 MAYIS ÜNİ. İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞR.
139 HİLAL GÜRBÜZ KTÜ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
140 NECATİ ARTUN CELAL BAYAR UNI. ELEKTİRİK ELEKTİRONİK MÜH.
141 TUĞBA GÜL SAKARYA ÜNİ. REHBERİK VE PİSKOLOJİ
142 MELEK KELEŞ MARMARA ÜNİV. İLAHİYAT
143 AYŞEGÜL SATILMIŞ KTÜ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
144 ZEHRA ALBAYRAK ERZİNCAN UNİ PDR
145 AYŞENUR TOZLU KTÜ ZİHİNSEL ENGELLİLER ÖĞRETMENLİĞİ
146  YAĞMUR BİLGİLİ GÜMÜŞHANE ÜNİV. İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER
147 YASEMİN AYDIN RECEP TAYİP ERDOGAN ÜNİ. İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞR.
148 EBRU KUKU GÜMÜŞHANE ÜNİV. TARİH
149 EDA DAŞTAN KARADENİZ TEKNİK ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
150 AYŞE ÇİL GİRESUN ÜNİN. İŞLETME
151 CANSU DEMİRTAŞ KARADENİZ TEKNİK ÜNİ. TÜRK DİLİ EDEBİYATI
152 ELİF DALDABAN ERZİNCAN ÜNİV. İLAHİYAT
153 BUSE ÇİLDOGAN ORDU UNİ HEMŞİRELİK
154 TUGGEN TUNÇ DOKUZ EYLÜL ÜNİ. İKTİSAT
155 MUHAMMET TOPUZ ERZİNCAN UNI. HUKUK
156 BATTAL DÜLGER KTÜ HUKUK
157 BÜŞRA TÜRKEL ISTANBUL ÜNİVE. İLAHİYAT
158 AYŞEGÜL ÇALIŞ AKDENİZ UNI. OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
159 BURHAN ONUR YALOVA UNI. ENDÜSTRİ MÜH
160 ENES AKHAN 19 MAYIS ÜNİ. İLAHİYAT
161 NURŞEN MUTLU KARADENİZ TEKNİK ÜNİ. ECZACILIK
162 DİLAY DALTABAN GİRESUN ÜNİN. İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞR.
163 HİLAL SEVİNDİK KTÜ REHBERLİK VE PİKOLOJİK DAN
164 HAZAL KALAYCI MEHMET AKİF ERSOY ÜNİ. MİMARLIK
165 ŞENAY BOZ AHİ EVRAN MYO HEMŞİRELİK
166 AYŞE PAMBUK ULUDAĞ ÜNİ. BÖTE
167 FATMANUR ŞAHİN YILDIRIM BEYAZIT ÜNİV. PDR
168 VEYSEL SEZGİN İSTANBUL UNI. VETERİNERLİK
169 SELDA YILMAZ ERZİNCAN UNİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
170 FATMANUR KAYA KTÜ SOSYAL BİL
171 NURAY ASLAN ON DOKUZ MAYIS UNİ. TÜRKDİLİ EDEBİYATI
172 HÜSEYİN OKUR CUMHURİYET UNİ REHBERLİK VE PİSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
173 ESRA KELEŞ KTÜ ELEKTİRİK ELEKTİRONİK MÜH.
174 TANSU ÇİÇEK BAŞKENT ÜNİ. VİZYOTERAOİ VE RHBİLATASYON
175 MERYEM NAR KASTAMONU ÜNİ. TARİH
176 ZÜMRAN ÇELİK GAZİ ÜNİV. MALİYE
177 HATİCE ÇATLI GÜMÜŞHANE ÜNİV. TARİH
178 ZİYA COSAR MARMARA ÜNİV. MAKİNA MÜH
179 BERNA ÖZKAN ORDU UNİ TÜRK DİLİ EDEBİYATI
180 NESRİN IŞIK ORDU UNİ TURK DİLİ VE EDE.
181 ÖZLEM VARLI ERZİNCAN UNİ İLAHİYAT
182 SAMET ÖNER ORDU UNİ MÜZİK BÖLÜMÜ
183 ÖZGE TUNCER ATATÜRK ÜNİV. YÖNETİM SİSTEMLERİ
184 ASİYE AKGÜL ATATÜRK ÜNİ PDR
185 KÜBRA AKAN ERZİNCAN ÜNİ. İLAHİYAT
186 HÜSEYİN FIRAT AY ON DOKUZ MAYIS UNİ. PDR
187 YASİN MUTLU GÜMÜŞHANE ÜNİV. DİN KÜL.VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
188 SEVİL KILIÇ GİRESUN ÜNİN. OKUL ÖNCE
189 OSMAN DOĞAN YEDİTEPE UNI. FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
190 GAMZE AKGÜL CUMHURİYET UNİ ALMAN DİLİ EDE.
191 HAVVA PEKİN GİRESUN ÜNİN. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
192 HAKAN ÖZCAN KARADENİZ TEKNİK ÜNİ. PDR
193 FURKAN ÖZDEMİR MARMARA ÜNİV. MALİYE
194 HÜLYA ESER ERZİNCAN UNİ İLAHİYAT
195 MEVLÜT YILMAZ MEHMET AKİF ERSOY ÜNİ. YÖNETİM SİSTEMLERİ
196 CÜNEYT RÜÇHAN CEYLAN BÜLENT ECEVİT ÜNİV. MAKİNA MÜH
197 HAVVA SELVİ HACETTEPE OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
198 AYŞE EDİZ KTÜ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
199 HATİCE BONCUK ÖZEL ERCİYES ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
200 HİLAL CİVELEK KTÜ OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
201 MURAT KUKU GÜMÜŞHANE ÜNİV. BEDEN EGİTİMİ
202 CELALETTİN UYAR ŞENER GAZİ ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜH.
203 REYHAN KARABIÇAK 19 MAYIS ÜNİ. MİMARLIK
204 YAĞMUR ÇELİK GÜMÜŞHANE ÜNİV. SAGLIK
205 BÜŞRA DEMİRCİ ON DOKUZ MAYIS UNİ. İLAHİYAT
206 CENGİZHAN VARLI BALIKESİR ÜNİ. ELEKTİRİK ELEKTİRONİK MÜH.
207 TUGÇE CELEP İSTANBUL ÜNİV. SOSYOLOJİ
208 MURAT KOC NİŞANTASI UNI. ENDÜSTRİ MÜH
209 CANSU YILMAZ ATATÜRK ÜNİV. MESLEK YÜKSEK OKULU
210 KÜBRA TOSUN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. ÇALIŞMA EKONOMİSİ
211 FİRDES TUĞ ATATÜRK ÜNİ. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
212 OZAN ABANOZ ANKARA UNİ. HUKUK
213 SEMA ÖZLÜ KARADENİZ TEKNİK ÜNİ. TÜRK DİLİ ADEBİYATI
214 EBRU GENÇ HACETTEPE OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
215 NURSENA YAVUZ GAZİ ÜNİV. İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞR.
216 KÜBRA PALA 19 MAYIS ÜNİ. ZİRAAT FAK.
217 ZEKERİYA EMRE YAŞAR GÜMÜŞHANE ÜNİV. İŞLETME
218 MELTEM ESRA DEMİR İSTANBUL TEKNİK ÜNİ. UCAK MÜH
219 ESRA AKDEMİR ATATÜRK ÜNİ TÜRK DİLİ EDEBİYATI
220 GAMZE TURAN 19 MAYIS ÜNİ. BESLENME DİYETETİK
221 DÖNDÜNUR YILDIZ BOZOK ÜNİ. İLAHİYAT
222 TUGBA ÇUBUKÇU İSTANBUL ÜNİV. İŞLETME
223 HAVVA KÖSE GİRESUN ÜNİN. TARİH
224 BİLAL ŞAHİN ULUDAĞ ÜNİ. KAMU YÖNETİMİ
225 ESRA YILDIZ OKAN ÜNİ. SAGLIK
226 MERVE YILMAZ MARMARA ÜNİV. GAZETECİLİK
227 İBRAHİM ÖZTÜRK GAZİ ÜNİV. ENDÜSTRİ MÜH
228 ŞEYMA NUR MUTLU ERZİNCAN UNİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
229 TANSU KARABIÇAK SELÇUK ÜNİ TÜRKDLİEDEBİYATI
230 BETÜL TURGUT İSTANBUL MEDİPOL ÜNİ. ODYOLOJİ
231 SEFA CİGERCİ BEYKENT ÜNİV. İNŞAAT MÜH.
232 MELİKE ÇAĞAN CUMHURİYET UNİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
233 HASAN HÜSEYİN ATEŞ MEHMET AKİF ERSOY ÜNİ. İLAHİYAT
234 ŞEYMA ALKAN AMASYA ÜNİV. İLAHİYAT
235 HİLAL AKSOY SAKARYA ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
236 MELİKE SÜZEN RECEP TAYİP ERDOGAN ÜNİ. SİYASET BİLMİ VE KAMU YÖN.
237 ESRA BULUT GÜMÜŞHANE ÜNİV. DİN KÜL.VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
238 DENİZ ÜÇÜNCÜ GÜMÜŞHANE ÜNİV. SOSYAL HİZMETLER
239 UFUK ASLAN 19 MAYIS ÜNİ. TÜRK DİLİ ADEBİYATI
240 RABİA KESLER GÜMÜŞHANE ÜNİV. HEMŞİRELİK
241 AYŞE ÇEVİK GÜMÜŞHANE ÜNİV. İLAHİYAT
242 BÜŞRA KUŞ MARMARA ÜNİV. FENBİLGİSİ ÖĞ.
243 MEHMET GÖNÜLAÇAR ATATÜRK ÜNİ. ELEKTİRİK ELEKTİRONİK MÜH.
244 FİLİZ KOCA ON DOKUZ MAYIS UNİ. HUKUK
245 MEHMET TALHA KESLER KIRIKKALE BİLGİSAYAR MÜH.
246 ÇAĞLA MERVE ZENGİN GAZİ ÜNİV. BÖTE
247 EBRU KARALI GÜMÜŞHANE ÜNİV. İLAHİYAT
248 NİLGÜN KAYA 19 MAYIS ÜNİ. SOSYAL BİL
249 ZEYNEP GÜLAP 9 EYLÜL ÜNİ. HEMŞİRELİK
250 BÜŞRA TAŞTAN ATATÜRK ÜNİ. REHBERLİK
251 MEVLÜT İHSAN TUĞ SAKARYA ÜNİ. METARULJİ MÜH.
252 DERYA TOPUZ ATATÜRK ÜNİ İNGİLİZ DİLİ VE EDE.
253 MERVE NUR KALAYCI KTÜ FEN BİLGİSİ ÖĞ.
254 BAYKAN IŞIK ATATÜRK ÜNİ. TARİH
255 GÜLYETER KAZANCI ATATÜRK ÜNİ. HUKUK
256 YAĞIZ NAS İTÜ ELEKTRONİK VE HAB. MÜH
257 SEDAT TURHAN ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
258 MERYEM METE ATATÜRK ÜNİ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
259 ELİF KARA 19 MAYIS ÜNİ. İLAHİYAT
260 RUKİYE BULUT ADNAN MENDERES ÜNİ YİYECEK İÇECEK İŞ.
261 ŞİFA SOYLU ATATÜRK ÜNİ. MATAMATİK ÖĞRET.
262 RUMEYSA ŞENEL AYDIN ÜNİ ÇOCUK GELİŞİMİ
263 LEYLA ERTÜRK 19 MAYIS ÜNİ. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
264 EMRE NAS ATATÜRK ÜNİ. SOSYAL BİL. ÖĞRET.
265 GÜLDENİZ ÇAKIR UŞAK ÜNİ. HALKLA İLİŞKİLER

 

14 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here