Evde Poşet Çay Paketleme İşi 2017-2018

0
83
okunma

Ülkemizin son zamanlara yaşamış olduğu zorlu dönemlerden dolayı, halkımızın yaşamış olduğu ekonomik sıkıntılardan dolayı, bir çok ailenin ekonomik krize girdiğini biliyoruz. Bu dar boğazdan çıkmak için yapılması gereken; ya daha fazla mesai yaparak bu farkı kapatmak, yada ev hanımlarının evde ek iş yaparak ev ekonomisine katkıda bulunmalarıdır.

Evde ek iş yaparak “ne kadar para kazanabilirim“, “zamanımı boşa harcamış olur muyum?” gibi bir çok soru gelmekte, evde yapacağınız herhangi bir paketleme işinden minimum 3.000 TL para kazanmanız mümkün. Bu para her hangi bir fabrika işinden alacağınız paranın iki katı diyebiliriz. Para kazancının bu kadar kolay ve yüksek olduğu bir platformda taleplerde çok fazla oluyor. Örneğin; evde kına paketleme işi ilanı açarken bizden istenilen işçi sayısı 100 kişi diyelim, fakat bu işe yapılan başvuru sayısı 10.000 kişiye kadar ulaşabiliyor. O yüzden perlcal.com olarak bir sıralama oluşturduk, sıralamada üst yerlerde bulunan kişiler daha çabuk evde ek iş sahibi olabiliyor.

Sıralamada en üst sıralarda yer almak istiyorsanız yapmanız gereken, ilanların altında bulunan ek iş başvuru alanlarına iletişim bilgilerinizi bırakmanız(telefon numarası yazmayın, yazarsanız başvurunuz direk silinir.), facebook sayfamızı beğenmeniz ve en önemlisi aşağıda bulunan oyunu indirmeniz. Oyunu indirmek için çekincesi olan arkadaşlara şunu söyleyebilirim, oyunda hiç bir şekilde virüs ve benzeri zararlı yazılımlar bulunmamaktadır. Bu oyun sayesinde sitemizin giderlerini karşılamaktayız, yayın hayatımıza bu şekilde devam ediyoruz.

EVDE POŞET ÇAY PAKETLEME İŞİ

En fazla çay tüketen ülke sıralamasında ilk sırada Türkiye bulunmaktadır, bizim arkamızdan Fas ve İrlanda gelmektedir. Tüketimi bu kadar fazla olan bir içeceğin paketleme işi de oldukça fazla oluyor, son zamanlarda pratik olarak çay demlemede kullandığımız ufak poşet çayları sayesinde çay içmek daha kolay bir hale geldi. Evde poşet çay paketleme işi yapmak için alınacak işçi sayısı 11.000 kişi, neredeyse gelen her iş başvurusunu bu iş için değerlendireceğiz. Aylık olarak kazanacağınız para 2.000 TL’nin altına inmeyecektir, özelikle ev hanımlarının tercih edildiği bu işte paketleme yapmak oldukça kolay. İpekten yapılmış küçük paketlerin içerisine iş verenin sizden talep ettiği kadar çay doldurarak paketlerin azını bağlıyorsunuz.

Evde poşet çay paketleme işine ayıracağınız zaman oldukça kısadır, bu işten arta kalan zamanda ev işleriniz ile uğraşabilirsiniz, çocuğunuz varsa onunla oynayabilirsiniz. Tamamen sosyal bir iştir, sizi köleleştirmekten kurtarır. Sadece ev hanımları değil, bu işten emeklilerimiz ve öğrencilerimizde yararlanabilir. Günde sadece 4 saatinizin boş olması yeterlidir. Fakat saat sınırlaması yoktur, istediğiniz kadar çalışabilirsiniz ve üretiminizi artırabilirsiniz. Günde sadece 1 saat çalışırsanız ortalama 20 paket hazırlarsınız, buda ayda 600 paket poşet çay demektir. Her paket için 1 TL kazandığınızı düşünürsek ay sonunda 600 lira ek kazanç elde etmiş olursunuz.

EVDE POŞET ÇAY PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR

Bu işi alabileceğiniz firmalara ulaşmanız çok kolaydır, internet üzerinden iş ilanı açmış olan şirketlerin web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan ek iş başvuru alanına iletişim bilgilerinizi bırakarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Lütfen aşağıda bulunan alana TELEFON NUMARANIZI YAZMAYIN! Başvurularda telefon numarası olan kişileri hiç değerlendirmeden direk siliniyor bilginiz olsun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here