Evde Kutu Katlama İşi 2017

0
6
okunma

Evde Kutu Katlama İşi 2017

Sizler de evlerinizde ek iş mi istiyorsunuz? Bu ek işlerden bir tanesi de evde kutu katlama işi‘dir. Aslında kutu katlama işinin pek fazla bir zahmeti bulunmuyor. Aşırı derece de yoruculuğu da yoktur. Yani rahatlıkla çalışabileceğiniz bir ek iş imkanıdır. Ortalama olarak firmalar, kutu katlama işine 1000 adet için 10 TL gibi bir ücret vermektelerdir. Eğer siz firmaya yakın iseniz; kutuları siz teslim alıyorsunuz. Eğer ki uzak iseniz kutuları kargo yolu ile de teslim alabiliyorsunuz.

Ayrıca kutuların miktarına bakarak verilen rakamı az bulmayın arkadaşlar, çünkü saniyede el hızınıza göre ortalama 2-3 adet kutu katlama işi yapabilirsiniz. Tabi bunun yanı sıra grup başı olup bu kutuları komşularınıza dağıtıp toptan satış  üzerin den hiç iş yapmadan sadece dağıtım yaparak bile para kazanabilirsiniz.

Evde Kutu Katlama İşi Veren Firmalar

Evde ek iş seçenekleri arasında evde kutu katlama işi eminim tam size göre bir iş diye tahmin ediyorum. Neden diyeceksiniz eve dağılma gibi bir durum söz konusu değil ve kutuların ebatları çok büyük değil. Ödemelerinizi genel de havale olarak alıyorsunuz fakat oturduğunuz semte yakın bir yerden iş alırsanız ürün teslimatı sırasında ödeme alabilirsiniz.

Sizler de evinizde kutu katlama işi yapmak istiyorsanız; tek yapmanız gereken şey sayfamızın alt kısmında bulunan yorum bölümüne yorum bırakmanızdır. Ancak yorum yaparken lütfen adınızısoyadınızı ve mail adresinizi yazmayı unutmayınız, çünkü firma sizinle bu bilgiler doğrultusunda iletişime geçecektir. İş verenler dışında başkaları tarafından rahatsız edilmek istemiyorsanız lütfen telefon numaranızı paylaşmayınız.

Ayrıca daha önceden buna benzer bi ek iş yaptıysanız; deneyimlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here