Evde Kalem İşi Veren Firmalar 2017

3
13
okunma

Evde Kalem İşi Veren Firmalar

Ev hanımları evlerinde ek gelir ihtiyacı için çalışma ihtiyacı duyabilirler. Evde çalışmak için birçok iş örneği bulabilirsiniz bu işlerden birisi de evde kalem montaj işidir. Ayrıca sitemiz de bulunan başka bir örnek vermek gerekirse Evlere çorap işi veren firmalarda bulunmaktadır. Evde kalem montaj işinin detaylarına geçecek olursak; yaşanan ekonomik krizle birlikte artık evlerde ışıklar sabaha kadar sönmüyor.

Ülkede yaşanan ekonomik kriz, eşlerine destek olmaya çalışan ev hanımlarının da sayısını artırdı. Geçim sıkıntısı yaşayan ev hanımları ek işler yapmaya başladılar. Tercih edilen ek işlerin başında ise, fabrika ve atölyelerden alıp evlerde yapılan parça işleri geliyor.

Böylece hanımlar aldıkları işlerle aile bütçelerine cuzi miktarda da olsa destek oluyor. Kalem montaj işin de gerçekten iyi para vardır. İsterseniz ödemenizi hesabınıza geçerler, yakın iseniz elden teslim alırsınız.

Tek yapmanız gereken alt kısıma üye olmadan yorum yapmanız. Yorum yaparken lütfen adınızı, soy adınızı, mail adresinizi yazmayı unutmayınız, çünkü firma sizinle bu bilgiler doğrultusunda iletişime geçecektir. Eğer daha önce buna benzer bir iş yaptıysanız tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

 

3 YORUMLAR

  1. Merhaba daha once cetvel seti paketleme ve mandal paketleme yaptim
    bu iside kolaylikla yapabilirim. Tecrübeliyim istanbul/okmaydaninda oturuyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here