Evde Ihlamur ve Çay Paketleme İşi

1
50
okunma

Şu aylarda son baharı yaşarken, kış aylarına çok kısa bir süre kaldı. Evlerimizde akşam yemeklerinden sonra tükettiğimiz hem sağlık bende keyif veren içecek olan ıhlamur sayesinde para kazanabilirsiniz. Tüketimi çok ve kilo olarak pahalı olan bu mucizevi içecek ıhlamuru paketleyerek, paket başına elde ettiğiniz para ile mutfak masraflarınızı çıkarabilirsiniz.

Bu iş için en uygun olan kişiler ev hanımlarıdır, hem boş zamanları boldur hemde Paketleme işlerine daha elverişli bir yapıya sahipleridir. Evde ıhlamur Paketleme işi yaparak ayda minimum 2.500 TL kazanma şansınız vardır. Paketleme işlerinde hesaplamalar, yaptığını her paket ile ölçülmektedir. Günde 500 paket de yapabilirsiniz, 5.000 pakette.

Ev hanımları, öğrenciler ve emekli kişiler bu işten yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki iş başvuru alanını doldurunuz. Ayrıca paketlemede kullanılan her türlü araç ve gereç size işi veren firmalar tarafımdan karşılanmaktadır. Bu işi alırken cebinizden hiç bir şekilde para çıkmayacaktır.

Size evde ek iş vereceğiz ama bize şu kadar para göndermeniz gerekmektedir diyen hiç bir kimseye güvenmeyiniz. Bu kişiler kesinlikle ve kesinlikle DOLANDIRICIDIR!

Başvurular aşağıya lütfen.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here