Evde Çorap Paketleme İşi Veren Firmalar

1
62
okunma

Ülkenin içerisinde bulunduğu referandum süreci, terör saldırıları ve dövizdeki hareketlilik nedeniyle çoğu temel gıda ürünlerine zam gelmiştir. Ayrıca evlerimizde kullandığımız doğal gaz, elektrik ve su gibi temel ihtiyacımız olan şeylere de zaman geldi, durum maalesef böyle olunca ailelerimiz ekonomik krizin içerisine giriyor ve geçim sıkıntısı çekmeye başlıyor. Bir aileye en fazla zarar veren unsurlardan biri paradır, para olmayınca kredi kartlarına borçlar artar ve kavgalar başlar, en sonunda da hiç istemediğimiz boşanmalar gerçekleşir.

Evde ek iş yapmak isteyen insan sayısı çok fazla, bu işlere en fazla ilgi gösteren kitle ise bayanlardan oluşmaktadır. Ev hanımlarının boş zamanlarının çok fazla olması ve bu boş zamanı değerlendirmek istiyorlar. Ayrıca öğrenciler ve emeklilerde evde ek iş yapabilirler, aslında bu işin bayanı ve erkeği yok isteyen herkes bu işi yapabilir.

Evde ek iş yaparak evinize para katkısı sağlayabilirsiniz, kazandığınız paralar ile daha sosyal bir hayat sürebilirsiniz. Günümüzde para kazanmak çok zor olsa da, çalıştığınız zaman karşılığını alıyorsunuz. Yeni bir ilan, iş fırsatı olan evde bayan çorabı paketleme işi yaparak aylık en az 2.500 Türk Lirası kazanabilirsiniz. Her paketleme işinde olduğu gibi bu iştede günde sadece 2 saat çalışarak para kazanmanız mümkün.

Yapılması gereken iş basit ve kolay, iş verenin size gönderdiği çorapları çift olarak ayırıyorsunuz ve bu çiftleri paket haline getiriyorsunuz. Her paketleme başına 50 kuruş gibi bir para kazanabilirsiniz, hiç bir ağırlığı ve beden kuvvetine gerek kalmadan, yorulmadan bu işi tamamlayabilirsiniz. Evde çorap paketleme işinden kalan boş zamanlarınızda ev işlerinizi de yapabilirsiniz. Evde ek iş yapmanın en güzel yanı da bu oluyor. Dışarıda fabrika işinde çalışsanız, yemek ve ev işlerini yaptıracak bir yardımcı bayan tutmanız gerekecek, kazandığınız parada bu yolda gidecek. Siz sadece sigorta primi için çalışmış olacaksınız.

Evde ek iş yaparak para kazanmak bir yana aynı zamanda emeklide olabilirsiniz, çalıştığınız firmalar ile sürekli olarak devam ederseniz sizi sigorta yapmak zorunda. Bu yolla hem sigorta primleriniz ödenir ve emekli olursunuz hemde fabrika işlerinden daha çok para kazanırsınız.

EVDE EK İŞ VEREN FİRMALAR VE TELEFON NUMARALARI

Evde ek iş veren firmalara talafon numaralarından ulaşmanın biraz zor, verilen paranın çok olması ve işin çok rahat olmasından dolayı bu işlere talepler haddinden fazla oluyor. Firma sahipleri bu yüzden telefonlara bakmaktan iş yapamıyor, bu nedenle telefon numaralarını paylaşmıyorlar. Evde bayan çorabı paketlemeişine başvuru yapmak istiyorsanız, aşağıda bulunan ek iş başvuru alanına iletişim bilgilerinizi yazınız. Lütfen aşağıda bulunan alana TELEFON NUMARASI yazmayın, yazan kişilerin başvuruları hiç değerlendirmeden siliniyor bilginize.

Arama Terimleri: ek is çorap paketleme işi veren firmalar, eve corap paketleme ısı veren fırmalar sultangazı tanesı kac kurusa gelır

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here