Engelli Kredisi Veren Bankalar 2017

0
9
okunma

Engelli Kredisi Veren Bankalar 2017

Engelli tüketicilerin çokça merak ettiği konulardan biri de; engelli kredisi veren bankalar konusudur. Birçok tüketici, engelli kredisi veren bankaların hangileri olduğunu merak etmekte. Merak etmekle kalmayıp, araştırmalara koyulmakta. Biz de; web sitemizde engelli kredisi veren bankalar başlığı altında bu konuyu ele almak istedik. Konuyla ilgili aklınıza takılanları, sitemizin yorum alanından sormanız halinde, en kısa sürede cevaplayacağız.

Engelli Kredisi Veren Bankalar

Tüm özel kamu ve katılım bankacılığı yapan bankalar, engelli kredisi vermektedir. Başta devlet bankası olan üç büyük banka olmak üzere, engelli T.C vatantaşları, diğer bankalardan da kredi alabilmektedir. Vakıf Bank, Halk Bankası ve Ziraat Bankası bu üç devlet bankasıdır.

Bunların dışında Yapı Kredi, Finans Bank, Şekerbank, Garanti Bankası, İş Bankası, Denizbank, HSBC, ING Bank, Odeabank, Akbank gibi birçok bankayı sıralayabilir ve bunların da engelli kredisi verdiğini söyleyebiliriz. ZiraatBankası, İş Bankası, Garanti Bankası, Halk Bankası, Kuveyt Türk, Finansbank, DenizBank ve HSBS Engelli kredisi veren bankalar olarak bilinmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here