Araç Rehinli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2017

0
30
okunma

Araç Rehinli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2017

Bankalar tüketici kredisi için başvuran müşterilerinden öncelikle gelir belgesi göstermelerini talep etmektedir. Eğer gelir belgesi gösteremiyor veya teminat veremiyor iseniz ipotek verme yoluna da gidebilirsiniz. Geçmişte ipotek olarak sadece taşınmaz mallar verilebilirken artık otomobiller ile de kredi almanız mümkün. Araç rehinli ihtiyaç kredisi veren bankalar gelir belgeniz olmasa dahi kredi almanızı mümkün kılmakta.

Araç İpotekli İhtiyaç Kredileri 2017

Garanti Bankası: 6 aydan 36 aya varan vadeler ile Garanti Bankasından araç ipotekli kredi almanız mümkün. Tüketici kredisinin yanında farklı kredi türleri için de otomobilinizi ipotek olarak gösterebilirsiniz. Faiz oranları vadeye göre değişmektedir.

İş bankası: İpotekli Hazır kredi olarak satışa sunulan bu kredi çeşidinde maksimum vade 60 ay. Ekspertizler tarafından fiyatlandırılan aracınızın bedelinin yarısı kadar kredi kullanabilirsiniz.

Akbank: Akbank’tan ipotekli kredi kullanabilmek için gelir belgesi sunmanız ve alacağınız kredinin aylık taksitlerinin hane halkının gelirinin yüzde ellisinden az olması şartı bulunmakta.

Vakıfbank: Banka ihtiyaç kredilerinde 36 aylık taksit imkanı sağlıyor. Eğer ticari nitelikli banka müşterisi iseniz gelir belgesi sunma zorunluluğu yok.

Önceki İçerikVade Farkı Nedir?
Sonraki İçerikKonut Kredisi Nedir?
Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here